hasičská soutěž v Bezděkově

23. července 2011

Dne 23.7.2011 jsme se zúčastnili soutěže v požárním útoku a netradiční štafetě v Bezděkově. Soutěže se zúčastnili Denisa, Michaela, Vláďa, Honza, Matěj, Fanda a Luděk H. Součástí soutěže byla ukázka hasičské techniky ze sborů Bezděkov, Železná Ruda a Janovice.
     Svojí ukázku nám předvedli také mladí hasiči, při které hasili zapálený objekt. Ukázka byla perfektní. Naše družstvo přijelo obhajovat loňské druhé místo. Po první disciplíně štafetě jsme byli na 1. místě časem 25 sekund, v požárním útoku jsme obsadili 2.místo časem 28 sekund. Celkově jsme po součtu časů (53 sekund) obsadili krásné 2.místo ze šesti zúčastněných sborů. Od 1.místa nás dělily pouze dvě sekundy. Toto místo obsadili mladí hasiči z Lomce u Klatov. Náš plán obhájit 2. místo se povedl.