Zimní sraz mládeže Nýrsko

19. února 2011

Jako každý rok jsme se zúčastnili zimního srazu mládeže, které se konalo v Nýrsku. V kategorii starších soutěžilo 60 družstev, v mladších pak 26 družstev.
     Naši starší hasiči, ve složení Denisa, Míša, Lucka, Fanda a Matěj, obsadili krásné 10.místo. Druhá skupina ve složení Jaruška, Vláďa, Pepík, Luděk Šimek a Luděk Hošťálek se umístila na bezvadném 24.místě. V této kategorii to byla jejich premiéra.
     V kategorii mladších měli premiéru Dominik, Janička, Štěpán, Marek a Marcela. Obsadili na poprvé nádherné 21.místo a naši benjamínci ve složení Míša, Lukášek Kasík, Fanda, Lukášek Strnad a Lukášek Krýsl obsadili 22.místo.
     Děkujeme rodičům, kteří nám pomohli s odvozem dětí a přijeli nám fandit. Blahopřejeme všem k umístění.

Kompletní výsledky soutěže najdete zde.