úvodní stránkahistorie sboruprapor sborusložení sborumladí hasičitechnikazásahysoutěžefotogaleriekontaktnávštěvní kniha

Lubský železný hasič

datum konání: 23. června 2018     místo konání: Luby u Klatov

Druhé kolo 5. ročníku ŠUMAVSKÉ LIGY  v disciplíně TFA se bude poprvé konat 23.6.2018 od 13:00 na hasičském hřišti v Lubech u Klatov. Soutěž proběhne dle pravidel ŠUMAVSKÉ LIGY. Trať bude disciplíny: roztažení dvou proudů hadic „B“, hammerbox, vytažení zátěže na lešení, svinutí dvou hadic „B“, přenos 30 kg kanystrů na stanovenou vzdálenost, překonání bariery, odtažení figuríny po určené trase, připojení proudnice na monitor a pronesení zátěže tunelem se sníženým profilem.

Přihlášky zašlete na email rajtmajer.milan@seznam.cz  kde prosím uveďte: příjmení a jméno, z jakého jste SDH nebo HZS, email a telefonní kontakt.

Všichni jste srdečně zváni a věříme, že se vám v Lubech na hasičském hřišti bude líbit.

Rajtmajer Miloslav

velitel SDH a JSDH Luby

Pravidla Šumavské ligy v disciplínách TFA 2018
Přihláška na soutěž Lubský železný hasič